Про компанію

  «Агроспецпроект» ПП - насіннєва компанія, яка двадцять років успішно працює на ринку сільськогосподарської продукції. Головний напрямок діяльності компанії - вирощування високоврожайних гібридів         насіння соняшнику і доопрацювання їх до європейських стандартів.

   Здійснюється така діяльність під жорстким контролем постачальників батьківських форм соняшнику компаній «Euralis Semences» (Франція) і «MAS Seeds» (Франція).

   Компанія орендує близько 10000 гектар землі в Чорнобаївському районі Черкаської області, з яких близько 500 гектарів щорічно відведено під ділянки гібридизації. Протягом останніх п'яти років, зокрема,        вирощує гібриди соняшнику французької селекції компанії - оригінатора «Euralis Semences», яка є лідером серед насінницьких компаній Європи.

    Історія розвитку компанії «Агроспецпроект» - це напружений творчий труд колективу однодумців і професіоналів високого рівня, які змогли втілити в життя своє уявлення про рентабельність багатогранного    сільськогосподарського підприємства, спрямованого на роботу за інтенсивними технологіями. Колектив компанії нараховує більше 800 співробітників. Сумлінна праця і багаторічний досвід дозволили                компанії зайняти лідируючу позицію на ринку насіння і визнання закордонних колег і партнерів.

   Співпраця з найкращими світовими компаніями дає можливість забезпечити українських сільгоспвиробників якісним насінням з високим генетичним потенціалом і високою продуктивністю. Контроль якості        проводиться на всіх етапах виробництва, починаючи з підготовки грунту і закінчуючи відвантаженням споживачу.

 

     Головні напрямки діяльності компанії:

• вирощування сільськогосподарських культур;

• насінництво;                                                                                                                                                                                                                                 

• виробництво овочевих консервів цукрової кукурудзи, зеленого горошку і квасолі.

     ПП «Агроспецпроект» має розвинену систему розповсюдження насіннєвого матеріалу, яка складається з понад 30 компаній в різних регіонах України. Фахівці дистриб'юторських компаній не тільки здійснюють поставку продукції сільгоспвиробникам, а й надають консультативну допомогу по технології вирощування в будь-якій кліматичній зоні України.

  Особливу увагу компанія приділяє ціновій політиці, яка максимально орієнтована на українського сільгоспвиробника. Існує гнучка система знижок, як накопичувальних так і партнерських, про які можна дізнатися, зв'язавшись з фахівцями компанії. Саме зіставлення ціни і якості насіннєвого матеріалу є стратегічним інструментом в досягненні мети щодо забезпечення українського сільгоспвиробника якісним насінням за доступною ціною.

 

Насіння "Агроспецпроект" відрізняються від імпортних тільки істотно меншою ціною!

 

       Зробити якісне насіння доступними, господарства заможними, Україну багатою - не просто гасло компанії «Агроспецпроект», а філософія життя фахівців компанії, які підкріплюють цю ідею щоденною сумлінною працею.

 

Запрошуємо Вас до співпраці!

 

 


    
 

Наш насіннєвий матеріал - це завжди Ваш успіх!